Techninė pagalba kelyje

  

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo ar iškilo kokių nors kitų problemų ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, skambinkite mums nr. 861 800 300.

Dažnai pasitaiko, kad kelionės metu iškilusios techninės automobilio problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali smarkiai pakoreguoti Jūsų kelionės planus. Kartais gedimai yra sudėtingi arba tiesiog transporto priemonių eksploatuotojai neturi reikiamų įrankių ir patirties, kad juos pašalintų. 

TPcentras Jums siūlo techninę pagalbą kelyje visą parą, nepriklausomai nuo oro sąlygų, todėl įvykus autoįvykiui ar tiesiog kelyje sugedus Jūsų automobiliui, mes pasiruošę greitai ir patikimai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas. 

Kiekvieną kartą gavę iškvietimą, stengiamės kuo greičiau atvykti į vietą ir profesionaliai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas. Savo klientams mes galime pasiūlyti platų greitosios techninės pagalbos kelyje paslaugų spektrą visoje Lietuvoje, todėl nedvejokite ilgiau ir susisiekite su mumis nr. 861 800 300